Shaqir Totaj: Jemi më të fortë

Aktuale

Shaqir Totaj: Jemi më të fortë

Nga: H.O. Më: 18 tetor 2021 Në ora: 12:50
Pamje nga vendi i ngjarjes

Kandidati i PDK-së për Prizrenin, Shaqir Totaj ka shkuar në balotazh me kandidatin e Vetëvendosjes, Mytaher Haskuka, i cili është edhe kryetar aktual i kësaj komune.

Sot, Totaj ka reaguar përmes një postimi në Facebook duke falenderuar të gjithë mërgimtarët që erdhën për ta votuar.

“Me ju e shumë të tjerë që udhëtuan nga Europa jemi më të forte”, shkruan Totaj.

Postimi i plotë:

Një falënderim për djelmoshat që erdhën nga diaspora, Hungaria, Austria e vende tjera për ta ndërprerë degradimin në Prizren!

Me ju e shumë të tjerë që udhëtuan nga Europa jemi më të fortë.

#BashkëPërPrizrenin

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat