Çfarë bëjnë pas orarit të punes ministrat e Kurtit?

Aktuale

Çfarë bëjnë pas orarit të punes ministrat e Kurtit?

Më: 20 tetor 2021 Në ora: 18:08
Liburn Aliu dhe Artane Rizvanolli

Ministrja e Ekonomisë, Artane Rizvanolli përmes një postimi në facebook ka njoftuar se çfarë bëjnë ajo së bashku me ministrin Liburn Aliu pas orarit të punës.

Në bazë të fotografisë shihen që janë duke punuar edhe pas orarit të punës. 

Postimi i plotë;

Pas orarit të punës në Ministritë tona përkatëse, bashkë me Liburn Aliu fillon orari i dytë, ai i koordinimit dhe bashkëpunimit të rregullt ndërministror.

Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat