Kjo kandidate nuk e gjen as votën e saj në vendvotim

Aktuale

Kjo kandidate nuk e gjen as votën e saj në vendvotim

Më: 21 tetor 2021 Në ora: 21:37
Foto ilustrim

Kandidatja për asamble, Alemdina Cakiqi ka treguar se në vendin ku ajo dhe familja e saj ka votuar nuk figuron as vota e saj madje,.

Ajo ka kërkuar nga drejtësia që të veprojë.

"Ky eshte vendvotimi ku une Almedina Cakiqi dhe familja ime kam votuar,as vota ime nuk figuron askund! 

Drejtesi te lutem vepro!",
ka shkruar ajo në reagim.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat