Shqyrtohen emrat e kandidatëve për bordin e RTK-së

Aktuale

Shqyrtohen emrat e kandidatëve për bordin e RTK-së

Më: 22 tetor 2021 Në ora: 06:58
RTK

Komisioni Ad hoc për përzgjedhjen e kandidatëve për anëtar të Bordit të RTK-së sot mban mbledhje.

Rendi i ditës:

1.     Miratimi i rendit të ditës;
2.    Shqyrtimi i listës së kandidatëve të propozuar për anëtarë të Bordit të RTK-së.

 

Vendi: C203 Koha: 11:00

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat