438 raste aktive me koronavirus në Kosovë

Aktuale

438 raste aktive me koronavirus në Kosovë

Më: 26 tetor 2021 Në ora: 06:26
Foto ilustrim

438 raste aktive me koronavirus në vendin tonë.

Në 24 orët e fundit janë regjistruar vetëm tre raste, gjithmonë në aspektin pozitiv, teksa u shënua edhe një viktimë,

Përgjatë kësaj kohe u shëruan 20 persona, teksa janë marrë 1298 mostra.

Pra, pozitiviteti i rasteve ka qenë 0.23%.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat