Biserko takohet me zëvëndëskryeministren e Kosovës

Aktuale

Biserko takohet me zëvëndëskryeministren e Kosovës

Më: 26 tetor 2021 Në ora: 18:44
Pamje nga takimi

Zëvendëskryeministrja e Kosovës, Emilija Redzepi po vazhdon të zhvillojë takime të rëndësishme.

Këtë herë u takua me Sonja Biserkon, drejtore e Komitetit të Helsinkit në Beograd.

Në atë takim është diskutuar për projekte të ndryshme kulturore dhe akademike në të dy shtetet.

Përveç kësaj, aty u fol edhe për dialogun mes Kosovës dhe Serbisë

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat