Prin Imri Ahmeti në Lipjan

Aktuale

Prin Imri Ahmeti në Lipjan

Më: 26 tetor 2021 Në ora: 19:35
Imri Ahmeti

Në Qendrën e Numërimit të Rezultateve sot ka nisur numërimi i votave me kusht dhe votat e personave me nevoja të veçanta.

Në Komunën e Lipjanit më i votuar ka qenë kandidati i LDK-së, Imri Ahmeti.

Ai mori 165 vota.

Pas tij është Adnan Rrustemi i VV-së me 92 vota.

Edhe për kuvend komunal, më së shumti vota ka marrë LDK.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat