Numërohen votat me kusht në Rahovec

Aktuale

Numërohen votat me kusht në Rahovec

Më: 26 tetor 2021 Në ora: 23:33
Ilustrim

Janë numëruar edhe votat me kusht edhe në komunën e Rahovecit.

Kandidati i AAK-së, Smajl Latifi, është renditur i pari me 120 vota.

Në vendin e dytë është renditur kandidati i VV-së, Visar Korenica me 57 vota.

Image
Votat

I treti është radhitur kandidati i LDK-së Burim Krasniqi, me 34 vota.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat