LVV-ja del në shesh - kjo është arsyeja

Aktuale

LVV-ja del në shesh - kjo është arsyeja

Më: 1 nëntor 2021 Në ora: 16:38
Mefail Bajqinovci

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Mefail Bajqinovci ka dalë në sheshin “Nënë Tereza” në Prishtinë për të mbledhur nënshkrime nga qytetarët për t’u anëtarësuar në këtë parti.

Bajqinovci është angazhuar fort në fushatën zgjedhore duke e mbështetur kandidatin e LVV-së për kryetar të Prishtinës, Arben Vitia.

Ai shkroi në Facebook se “shumë qytetarë sot në sheshin “Nëna Terezë” u anëtarësuan në Lëvizjen Vetëvendosje”.

"Shumë qytetarë sot në sheshin “Nëna Terezë” u anëtarësuan në Lëvizjen Vetëvendosje, si dhe u interesuan per programin e Lëvizjes Vetëvendosje në Prishtinë.
#ArbenVitia", shkruan ai.

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat