Kurti dhe Vitia e mbyllin ditën bashkë me nga një pije

Aktuale

Kurti dhe Vitia e mbyllin ditën bashkë me nga një pije

Më: 13 nëntor 2021 Në ora: 22:53
Albin Kurti dhe Arben Vitia

Kryeministri Albin Kurti këtë të shtunë bëri disa vizita nëpër qytetet e Kosovës pasi u kthye nga Parisi ku mori pjesë në Forumin e Paqes.

Pas takimit që pati me kandidatin për kryetar të Podujevës, Shpejtim Bulliqi, në këtë qytet, eskorta e tij u pa në Gjakovë.

Derisa në këto orë të mbrëmjes ai u kthye ne kryeqytet ku mbylli ditën me kandidatin për kryetar të Prishtinës, Arben Vitinë.

Ata dy u panë në një nga kafenetë e kryeqytetit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat