Lladrovci fton qytetarët të dalin të votojnë

Aktuale

Lladrovci fton qytetarët të dalin të votojnë

Më: 14 nëntor 2021 Në ora: 12:22
Ramiz Lladrovci

Kandidati i PDK-së për kryetar të Drenasit, i cili edhe aktualisht udhëheq me këtë komunë, Ramiz Lladrovci ka ushtruar të drejtën e tij të votës në raundin e dytë të zgjedhjeve lokale.

Lladrovci u ka bërë thirrje qytetarëve të Drenasit që të dalin dhe të votojnë.

“Unë votova, këtu, në vendlindjen time, në shkollën “Xhevë Lladrovci”, me pjesëtarët e ngushtë të familjes.

Pas fushatës së qetë që mund ta quaj shembullore, i ftoj qytetarët e komunës së Drenasit, të dalin të votojnë për kryetarin e Drenasit, ta votojnë kryetarin i cili do të punojë bashkë me qytetarët në qeverisjen e ardhshme. Faleminderit”, ka shkruar në Facebook, Lladrovci. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat