Liri Loshi reagon për fitoren e Përparim Ramës

Aktuale

Liri Loshi reagon për fitoren e Përparim Ramës

Nga: A.ZH Më: 15 nëntor 2021 Në ora: 08:09
Liri Loshi

Liri Loshi, ish-kandidati i Lëvizjes Vetëvendosje për deputet, ka komentuar fitoren e Përparim Ramës në Prishtinë.

Ai ka uruar që në Prishtinë të mos ndodhë “dështimi” që ndodhi në Mitrovicë me Agim Bahtirin, përcjell Bota sot.

Sipas tij, mitet për njerëz tani e kanë jetën shumë të shkurtër dhe për Ramën mit mund të mbetet vetëm kombinimi i flokëve të tij të gjata me mjekrën.

Reagimi i Loshit në Facebook:

A dini se si mund t’i shmangeni një mashtrimi? Kur refuzoni një ofertë që ngjan tepër e mirë për të qenë e vërtetë. Duke mos e refuzuar një ofertë të tillë, kanë dështuar mitrovicalitë me Agim Bahtirin. Uroj që prishtinalive të mos iu ndodh e njëjta gjë me po-në e tyre për Përparim Ramën.

Mos harroni se jemi në shekullin njëzet e një, kur mitet për njerëz e kanë jetën shumë të shkurtër. Ashtu sikurse nga miti për Arben Vitinë, mbeti vetëm mjekra dhe mindili, nga miti për Përparim Ramën, mund të mbetet vetëm kombinimi i flokëve të tij të gjata me mjekrën, ndërkohë që neve na intereson se si do të duket Prishtina dhe jo Përparim Rama.

Sidoqoftë, respekt për votën tuaj dhe urime e suksese Përparim Ramës!

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat