Maskat e veçanta në mbledhjen e përbashkët të qeverive të Kosovës dhe Shqipërisë

Aktuale

Maskat e veçanta në mbledhjen e përbashkët të qeverive të Kosovës dhe Shqipërisë

Më: 26 nëntor 2021 Në ora: 11:36
Pamje nga takimi

Qeveritë e Kosovës dhe Shqipërisë sot kanë mbajtur mbledhjen e përbashkët në Elbasan.

Shkaku i situatës me pandeminë COVID-19, të gjithë pjesëmarrësit kanë vënë maska.

Por, ajo që ka marrë vëmendje ka qenë dizajni i ketyrë maskave.

Image

Maskat kanë qenë të dizajnuara me flamujt e Kosovës dhe Shqipërisë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat