Vajzat dhe gratë e Kosovës ‘rrethojnë’ Ramën në Vlorë

Aktuale

Vajzat dhe gratë e Kosovës ‘rrethojnë’ Ramën në Vlorë

Më: 28 nëntor 2021 Në ora: 14:00
Pamje nga videoja

Shqiptarë nga trevat e Shqipërisë, kryesisht nga Kosova kanë qenë të pranishëm mëngjesin e sotëm në Vlorë, ku u mbajt edhe ceremonia e ngritjes së flamurit.

Kryeministri Edi Rama ka publikuar një video, ku duket i rrethuar nga vajza dhe gra të buzëqeshura nga Kosova të cilat kërkojnë të bëjnë një fotografi me të.

Postimi:

“Pranë Shtëpisë së Flamurit me çikat e Kosovës që kanë zbritur sot në Vlorë”.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat