Ish ambasadori uron festën e pavarësisë në mënyrë të veҫantë

Aktuale

Ish ambasadori uron festën e pavarësisë në mënyrë të veҫantë

Nga: H.O. Më: 28 nëntor 2021 Në ora: 20:37
Ilustrim

Ish-ambasadori i Holandës në Kosovë, Robert Bosch përmes një postimi në Facebook ka uruar shqiptarët për festën e 28 Nëntorit.

Bosch ka shkruar ‘Urime ditëlindjën’.

Ndërkohë ka publikuar një foto në ngjyrë të kuqe me një shqiponjë të zezë në mes.

Postimi i plotë:

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat