Dalin emrat e drejtorëve të rinj në komunën e Skenderajt

Aktuale

Dalin emrat e drejtorëve të rinj në komunën e Skenderajt

Më: 29 nëntor 2021 Në ora: 16:06
Sami Lushtaku, Fadil Nura

Kryetari në ardhje i komunës së Skenderajt Fadil Nura, ka bërë të ditur emrat e atyre që do të marrin pozitat e drejtorëve në këtë komunë.

Ai ditë më parë deklaroise nënkryetar i komunës do të jetë Sami Lushtaku.

Emrat që priten të jenë drejtor në këtë komunë për katër vjetët e ardhshme:

Drejtoria për Financa – Ismet Aliu;

Drejtoria për Urbanizëm – Zymer Deliu;

Drejtoria për Shëndetësi e Mirëqenie Sociale – Rrezarta Ibrahimi;

Drejtoria për Arsim – Kastriot Duraku;

Drejtoria për Zhvillim Ekonomik dhe Turizëm – Besarta Meha;

Drejtoria për Bujqësi – Behgjet Maliqi;

Drejtoria e Inspeksionit – Valon Haliti;

Drejtoria për Gjeodezi, Pronë e Kadastër – Aferdita Seferi Gecaj;

Drejtoria për Shërbime Publike – Alban Shala;

Drejtoria për Kulturë, Rini dhe Sport – Alban Berisha;

Drejtoria për Administratë – Hamit Geci

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat