Publikohet fotografia e parë e Adriana Matoshit pas operacionit

Aktuale

Publikohet fotografia e parë e Adriana Matoshit pas operacionit

Nga: M.L. Më: 3 dhjetor 2021 Në ora: 16:14
Adriana Matoshi

Aktorja dhe deputetja e Kuvendit të Kosovës, Adriana Matoshi para dy ditës iu nënshtrua një intervenimi kirurgjik ne koke, për shkak të tumorit në kokë që i ishte rikthyer.

Lajmin për rikthimin e tumorit e dha vet Matoshi në Facebook, ndërsa foli me kurajë për sfidën që e priste.

Më pas u dha lajmi se Adriana e kishte përfunduar me sukses operimin për tumorin në tru.

Ndërsa sot në rrjetet sociale është publikuar një fotografi e Adrianës pas operacionit.

Ajo shihet e shtrirë në shtratin e spitalit, ndërsa pran i qëndron i dashuri i saj, Keith.

Image
Adriana Matoshi dhe i dashuri i saj Keith

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat