Paraqitja e Kurtit me fusnotë në Bruksel, reagon Tërmkolli

Aktuale

Paraqitja e Kurtit me fusnotë në Bruksel, reagon Tërmkolli

Nga: G.B Më: 8 dhjetor 2021 Në ora: 13:35
Albin Kurti

Melihate Tërmkolli ka reaguar për debatin për paraqitjen e kryeministrit Kurti në Bruksel me fusnotë.

Përmes një postimi në Facebook, ajo ka thënë se fusnotën nuk e ka sjellë Albini por e ka gjetur në mesin tonë, përcjell Bota sot.

Postimi i saj i plotë:

"Nuk e solli Albini, fusnotën! Atë e gjeti në mesin tonë"
#MT

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat