Ambasadori Abbott uron Krishlindjen ortodokse

Aktuale

Ambasadori Abbott uron Krishlindjen ortodokse

Më: 6 janar 2022 Në ora: 15:31
Nicolas Abbott

Ambasadori i Britanisë së Madhe në Kosovë, Nicolas Abbott ka uruar Krishlindjen ortodokse.

Ai këtë urim e ka bërë përmes një postimi në rrjetin social, Twitter.

“I uroj të gjithë ortodoksët në Kosovë.

Gëzuar Krishtlindjet”, ka shkruar ambasadori Abbott.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat