Shantazhet e Gjergj Dedajt, Loshi: Edhe tre emrat e Skënderbeut sikur t’i kesh....

Aktuale

Shantazhet e Gjergj Dedajt, Loshi: Edhe tre emrat e Skënderbeut sikur t’i kesh....

Nga: A.M. Më: 18 janar 2022 Në ora: 19:04
Liri Loshi

Ish kandidati i Lëvizjes Vetëvendosje dhe publicisti Liri Loshi, ka treguar se çfarë i ka dhënë fund shantazheve.

Po ashtu, ai në një postim në Facebook, ka shkruar se “edhe tre emrat e Skënderbeut sikur t’i kesh nuk të bëjnë punë e lerë më vetëm emrin e parë të tij”.

Siç duket, ai e ka pas fjalën për situatën e krijuar nga ish ambasadori i Kosovës në Maqedoni, Gjergj Dedaj.

Postimi i plotë:

Vota për politikanët e pashantazhuar i ka  dhënë fund shantazheve. Përgjithmonë. Edhe tre emrat e Skënderbeut sikur t’i kesh nuk të bëjnë punë e lerë më vetëm emrin e parë të tij.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat