Vdes njëri prej të plagosurve në Pejë

Aktuale

Vdes njëri prej të plagosurve në Pejë

Më: 20 janar 2022 Në ora: 16:41
Ilustrim

Njëri nga dy personat që u ther sot në Pejë është ndarë nga jeta teksa po trajtohej në Spitalin Rajonal të Pejës.

Policia ka konfirmuar se përleshja mes dy personave ndodhi sot rreth orës 14:45.

Si pasojë dy personat e përfshirë në këtë përleshje kanë pësuar lëndime, por njëri nga ta vdiq në spital.

Nuk dihen motivet e rastit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat