Fillon ora policore, Pacolli mbyllet në shtëpi!

Aktuale

Fillon ora policore, Pacolli mbyllet në shtëpi!

Më: 22 janar 2022 Në ora: 22:58
Behgjet Pacolli

Kryetari i Aleancës Kosova e Re, Behgjet Pacolli, ka pyetur qytetarët se si po e kalojnë orën policore.

Përmes një postimi në facebook, ai ka treguar se është mbyllur në shtëpi.

Postimi i plotë:

Filloi ora policore në Kosovë. Unë u mbylla në shtëpi… ju si po e kaloni?

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat