Kjo është pasuria e deputeti të Listës Serbe, Adem Hodza

Aktuale

Kjo është pasuria e deputeti të Listës Serbe, Adem Hodza

Nga: H.O. Më: 24 janar 2022 Në ora: 20:56
Adem Hodza

Deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët e Listës Serbe, Adem Hodza ka deklaruar pasurinë e tij në Agjencinë Kundër Korrupsionit.

Ai ka deklaruar se posedon tokë në vlerën 100 mijë euro, shtëpi 100 mijë dhe një lokal në vlerën 150 mijë euro.

Deputeti i Listës Serbe ka deklaruar poashtu se posedon një veturë në vlerën 8 mijë euro.

Ai ka deklaruar edhe pagën dhe mëditjet nga Kuvendi si deputet që kanë vlerën 22,811 euro.

Ai ka deklaruar se është lideri i Partisë unike Gorane.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat