Naser Ramadani, pozitiv me COVID-19

Aktuale

Naser Ramadani, pozitiv me COVID-19

Më: 26 janar 2022 Në ora: 13:21
Naser Ramadani

Drejtori i Institutit Kombëtar të Shëndetësisë Publike të Kosovës, Naser Ramadani, është infektuar me virusin Covid-19.

Kjo është bërë e ditur nga deputetja e VV-së, Fatmire Kollçaku, në Komisionin për Shëndetësi ku po raportohet për situatën epidemiologjike në vend.

Kollçaku ka thënë se Ramadani është ftuar në mbledhje, por se nuk ka mundur që të marrë pjesë për shkak të infektimit me Covid-19.

Kujtojmë se, Ministri i Shëndetësisë, Rifat Latifi, ka raportuar në Komisionin për Shëndetësi dhe Mirëqenie Sociale, lidhur me menaxhimin e situatës epidemiologjike me COVID-19.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat