Molliqaj ka një kërkesë për Policinë

Aktuale

Molliqaj ka një kërkesë për Policinë

Më: 29 janar 2022 Në ora: 14:46
Dardan Molliqaj

Kryetari i PSD’së, Dardan Molliqaj, iu ka drejtuar një kërkesë pjesëtarëve të Policisë së Kosovës.

Molliqaj iu ka kërkuar atyre që të futen brenda objektit.

Ai ka që kërkuar që të lejohen aktivistët që të mbajnë fjalime në shkallët e objektit të Qeverisë.

“Policia mrena”, dëgjohen aktivistët duke brohoritur.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat