LDK thërret konferencë për medie

Aktuale

LDK thërret konferencë për medie

Më: 10 mars 2022 Në ora: 15:24
Foto ilustrim

Lidhja Demokratike e Kosovës njofton se në orën 18:30 do të adresohet në një konferncë për medie.

Në njoftimin e tyre nuk bëhet e ditur arsya e kësaj konference.

Njoftimi i plotë:

Të nderuar/a,

Sot (e enjte), më datë 10 mars 2022, në orën 18:30, Lidhja Demokratike e Kosovës mban konferencë për medie.

Konferenca mbahet në selinë qendrore të LDK-së.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat