Dimal Basha ‘godet’ opozitën për KEK-un

Aktuale

Dimal Basha ‘godet’ opozitën për KEK-un

Nga: N. Sh. Më: 27 prill 2022 Në ora: 22:47
Dimala Basha

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Dimal Basha, ka reaguar ndaj opozitës të cilët po kërkojnë hetim për KEK-un vetëm për kohën e Qeverisë Kurti.

Basha përmes një postimi në facebook, thotë se për KEK-un duhet të hetohet prej fillimit.

Sipas tij, krejt duan që ta shohin këtë film nga fillmi pasi që është interesant.

Postimi i plotë:

OPOZITA: Po dojmë komision hetimor?

POZITA: Për?

OPOZITA: Po dojmë me hetu KEK-un!

POZITA: Po a, shumë mirë. Çka kështu po doni me hetu?

OPOZITA: Po dojmë me hetu diçka ka fundi!

POZITA: Qyqy, ani mirë shumë, ama a e keni pa fillimin ju, se KEK-u o film interesant që krejt kanë qef me pa prej fillimit, nuk besoj doni me ia pa veq fundin!

OPOZITA: Jaaaa, ncuk… veq fundin po dojna!

POZITA: Ncuk, kemi me iu shti me kqyr krejt filmin, edhe e shihni veten pak se gjasat janë që e gjeni veten n’rolin kryesor 🙃

Keni kërkuar, shikoni 🎬🎥🍿

😄

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat