352 raste aktive me koronavirus

Aktuale

352 raste aktive me koronavirus

Më: 13 maj 2022 Në ora: 06:55
Foto ilustrim

352 raste janë aktive me COVID-19.

Ndërkohë, në 24 orët e fundit nuk është raportuar asnjë vdekje dhe u regjistruan 20 raste të reja.

20 qytetarë u shëruan.

Ndërsa u kryen 528 testime.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat