Një largim i papritur nga VV-ja

Aktuale

Një largim i papritur nga VV-ja

Më: 16 maj 2022 Në ora: 21:28
Adem Gashi

Shkrimtari Adem Gashi ka njoftuar se është larguar nga partia e Lëvizjes Vetëvendosje.

Gashi këtë e ka bërë të ditur përmes një postimi në Facebook.

“Ditë e bukur sot për t’i thënë lamtumirë VV-së pas katër viteve. Adios!”, ka thënë Gashi.

Ndryshe, Gashi këtë vit e ka fituar Çmimin Kombëtar për Vepër Jetësore “Azem Shkreli”.

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat