Edhe dy gazetarë ukrainas arrijnë në Kosovë

Aktuale

Edhe dy gazetarë ukrainas arrijnë në Kosovë

Më: 22 maj 2022 Në ora: 14:28
Foto ilustrim

Flutura Kusari, juriste e të drejtës së medias, njofton për ardhjen në Kosovë të dy gazetarëve ukrainas.

Kusari njofton se gazetarët kanë arritur mëngjesin e sotëm në Kosovë, teksa paralajmëron edhe ardhje të tjera.

Postimi i saj i plotë: 

Sot nē orët e hershme tē mēngjesit i pritëm edhe dy gazetarē ukrainas. Së shpejti arrijnë tē tjerët.

Krenare me vendin tim. #Ukrainë

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat