Pal Lekaj: Qeveri, Zoti ju vraftë

Aktuale

Pal Lekaj: Qeveri, Zoti ju vraftë

Nga: H.O. Më: 23 qershor 2022 Në ora: 17:07
Pal Lekaj

Deputeti i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Pal Lekaj përmes një postimi në Facebook ka reaguar pasi nuk ka kaluar trusti në Kuvend.

Ai i revoltuar ka reaguar ashpër ndaj Qeverisë së Kosovës.

“Qeveri, Zoti ju vraftë”, ka shkruar ai në Facebook.

Ndryshe, në seancën parlamentare të së enjtes ku pati një debat të ashpër ndërmjet pozitës dhe opozitës, nuk kaloi në lexim të parë të projektligjit që mundëson tërheqjen e një përqindje të caktuar nga Trusti.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat