Shantazhohet Jahja Koka

Aktuale

Shantazhohet Jahja Koka

Më: 25 qershor 2022 Në ora: 08:38
Jahja Koka

Policia ka njoftuar se një person ka raportuar në Polici se persona të panjohur i kanë bllokuar llogarinë e tij në rrjetet sociale si dhe kanë kërkuar nga ai një shumë parash.

Ndërkohë, fjalë për deputetin e Lëvizjes Vetëvendosje, Jahja Koka.

“Rr. Ismail Koci, Gjakovë 24.06.2022-20:30 Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se person-a të dyshuar të pa njohur i kanë bllokuar llogarinë e tij në rrjetet sociale si dhe kanë kërkuar nga ai një shumë parash.

Nuk raportohet për të arrestuar, rasti në hetime”, njofton Policia.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat