Hyseni: Albin Kurti, lideri i shqiptarëve

Aktuale

Hyseni: Albin Kurti, lideri i shqiptarëve

Nga: A.SH Më: 25 qershor 2022 Në ora: 13:23
Albin Kurti dhe Alban Hyseni

Kryetari i Gjilanit, Alban Hyseni, ka postuar një foto në rrjete sociale me kryeministrin e Kosovsë, Albin Kurtin.

Ai i ka vënë epitetin Kurtit, si lider i shqiptarëve.

Postimi i plotë:

Kryeministri i Kosovës

Kryetari i Lëvizjes VETËVENDOSJE!

Lideri i shqiptarëve

Albin Kurti

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat