Rritet numri i rasteve me ‘Covid 19’ në Kosovë

Aktuale

Rritet numri i rasteve me ‘Covid 19’ në Kosovë

Më: 29 qershor 2022 Në ora: 07:38
Foto ilustrim

Në ditët e fundit në Kosovë është rritur numri i rasteve me ‘corona virus’.

Ministria e Shëndetësisë njofton se në total numri i rasteve aktive me ‘corona’ është 322.

Ndërkaq bënë thirrje të vazhdueshme për vaksinim.

MSH apelon për kujdes të vazhdueshëm.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat