Sallahu për vajin në tepsi: E kam lexuar në libra

Aktuale

Sallahu për vajin në tepsi: E kam lexuar në libra

Më: 29 qershor 2022 Në ora: 22:39
Blerim Sallahu

Javë më parë, zëvendës-ministri i drejtësisë, Blerim Sallahu ishte bërë viral në rrjetet sociale, pasi kishte krahasuar punën e dikasterit gjegjës me shpërndarjen e vajit në tepsi.

Salahu ka thënë se ajo frazë nuk është prodhuar aty për aty, por është lexuar në libra.

Për më shumë, ndiqeni videon e mëposhtme.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat