Pritje deri në 6 orë në kufirin Hungari-Serbi

Aktuale

Pritje deri në 6 orë në kufirin Hungari-Serbi

Më: 3 korrik 2022 Në ora: 14:47
Foto ilustrim

Kolona të gjata janë bërë në kufirin Hungari-Serbi.

Qytetarët raportojnë se ka pasur pritje deri në 6 orë.

Kjo shihet edhe në pamjet e dërguara nga lexuesit e medias.

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat