Lëvizja Vetëvendosje sot i mban dy konferenca për media

Aktuale

Lëvizja Vetëvendosje sot i mban dy konferenca për media

Më: 8 gusht 2022 Në ora: 07:31
Lëvizja Vetëvendosje

Lëvizja Vetëvendosje, të hënën do të organizojë dy konferenca për media.

Në ora 11:30 do të ketë konferencë Qendra e Lëvizjes Vetëvendosje në Prishtinë.

Ndërkaq, prej orës 14:00 Grupi Parlamentar i Lëvizjes Vetëvendosje do të mbajë konferencë për media.

Nuk janë dhënë më shumë detaje për temat që do të prezantohen para opinionit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat