Dalin videot/ Ja kush është vazja që plagosi Vali Corleonen

Aktuale

Dalin videot/ Ja kush është vazja që plagosi Vali Corleonen

Më: 11 gusht 2022 Në ora: 11:34
Foto ilustrim

Media ka raportuar se e dyshuara që u arrestua nga Policia e Kosovës për plagosje të Vali Corleone është Anita Syla.

Gazeta mëson se Anita Syla ka qenë duke bashkëjetuar me Vali Corleone që rreth tre vite. Ata kanë qenë në një lidhje dashurie. Lidhja e tyre konfirmohet edhe nga disa video që qarkullojnë nëpër rrjete sociale. 

Nga një video e publikuar në Youtube shihet se ata po qendrojnë në një shtëpi së bashku.

Po ashtu në një video tjetër, Anita Syla tregon se si Vali Corleone ia ka dhënë telefonin për të fshirë një person nga SnapChati. Syla zgjedh ta fshi Morena Tarakun duke e ofenduar.Mengjesin e sotëm u raportua se është plagosur Princ Valentino Corleone. Ai ka kërkuar ndihmë në spitalin e Gjilanit.

Gjendja e tij shëndetësore raportohet të jetë stabile dhe jashtë rrezikut për jetë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat