Ky është raporti për gjendjen me Covid për 24 orët e fundit

Aktuale

Ky është raporti për gjendjen me Covid për 24 orët e fundit

Më: 15 gusht 2022 Në ora: 11:43
Foto ilustrim

Ministria e Shëndetësisë njofton për 274 raste të reja pozitive me Covid-19.

Po ashtu gjatë 24 orëve të fundit janë shëruar 616 persona.

Teksa kemi 5 mijë e 650 raste aktive me këtë virus.

Image
Raporti i MSH-s
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat