Ironizon Spahiu, tregon ‘metodën efikase’ për grevën

Aktuale

Ironizon Spahiu, tregon ‘metodën efikase’ për grevën

Më: 26 shtator 2022 Në ora: 08:16
Nexhmedin Spahiu

Analisti politik, Nexhmedin Spahiu, ka ironozuar në lidhje me situatën e grevës dhe mosmarrëveshjes mes SBASHK-ut dhe Qeverisë.

Spahiu ka shkruar në Facebook se ka një metodë më efikase se si Jasharaj ta gjunjëzojë Kurtin.

"Ka një metodë më efikase që Rrahman Jashari me e gjunjëzu Albin Kurtin: me I thirrë fëmijët në shkollë e mos me I lëshu me shku në shpi derisa Albin Kurti të dorëzohet.

Ky gjest efikas kish me u quajtur kidnapim I fëmijëve, për dallim nga ajo që po ndodhë që 1 muaj në Kosovë, ku Rrahmani nuk I ka kidnapu fëmijët po fëmijëve ua ka kidnapu shkollat", ka ironizuar Spahiu.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat