Tri raste pozitive me COVID-19 në Kosovë

Aktuale

Tri raste pozitive me COVID-19 në Kosovë

Më: 2 tetor 2022 Në ora: 11:53
Foto ilustrim

Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se në 24 orët e fundit janë regjistruar 3 raste pozitive me koronavirus.

Ndërkaq, edhe 3 pacientë të tjerë janë shëruar nga ky virus.

Aktualisht janë 29 raste aktive me COVID-19 në Kosovë.

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat