Nushi: Arben Vitia e Rifat Latifi viktima të Albin Kurtit

Aktuale

Nushi: Arben Vitia e Rifat Latifi viktima të Albin Kurtit

Nga: H.O. Më: 6 tetor 2022 Në ora: 17:40
Arkiv

Aktivisti i PSD-së, Nol Nushi në një postim të tij në Facebook, ka thënë se Arben Vitia e Rifat Latifi janë dy viktima të Kryeministrit Albin Kurti.

Nushi thotë se ata dështuan dhe u dogjën për Kurtin dhe nga Kurti.

Postimi i plotë:

Ironikisht Ministrat e Shendetesise jane viktima te logjikes instrumentale te Kurtit.

Dikur Arben Vitia e tash Rifat Latifi deshtuan dhe u dogjën për Kurtin dhe nga Kurti!

Kjo nuk i shfajson keta dy, por ia rrite edhe me shume fajin Kryeministrit!

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat