“Dy Kuvendet në një simbol”

Aktuale

“Dy Kuvendet në një simbol”

Nga: A.SH Më: 27 nëntor 2022 Në ora: 11:39
Jeta Statovci

Deputetja e e Guxo, Jeta Statovci me rastin e festës së flamurit, ka thënë se kjo është një ëndërr e kahershme, një ideal i brezave, një amanet i dëshmorëve u bë realitet.

Aktualisht po mbahet mbledhja e përbashkët e dy kuvendve, ai i Kosovës dhe Shqipërisë.

Postimi në Facebook:

🇦🇱🇽🇰

Dy Kuvendet në një simbol. Sot, një ëndërr e kahershme, një ideal i brezave, një amanet i dëshmorëve u bë realitet.

Me motra e vëllezër deputetë të Kuvendit të Republikës së Shqipërisë, 28 Nëntorin e bëmë festë kuptimplote e të njëmendtë.

Kështu qofshim përherë!

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat