​Shtëpia e të vetëvrarit, Sokol Halili e rrethuar me forca policore

Aktuale

​Shtëpia e të vetëvrarit, Sokol Halili e rrethuar me forca policore

Më: 2 dhjetor 2022 Në ora: 15:01
Shtepia e Sokol Halilit

Në oborrin e shtëpisë së Sokol Halilit, i cili është vetëvrarë, po qëndrojnë pjesëtarë të Policisë së Kosovës.

Ndërkohë po shihet edhe babai i dyshuarit për vrasjen e 35 vjeçares, e cila është varrosur sot.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat