Forenzika zbarkon në shtëpinë e Sokol Halilit

Aktuale

Forenzika zbarkon në shtëpinë e Sokol Halilit

Më: 2 dhjetor 2022 Në ora: 15:31
Pamje nga vendi i ngjarjes

Të gjitha njësitet përkatëse të Policisë së Kosovës kanë zbarkuar në shtëpinë e Sokol Halilit në Godanc të Shtimes.

Trupi i pajetë i Sokolit është nisur drejtë QKUK-së.

Ndërsa në vendin e ngjarjes ndodhet edhe forenzika e cila është duke marrë të gjitha gjurmët e nevojshme.

Vetëvrasja e Sokol Halilit u bë në kohën kur po zhvillohej edhe ceremonia e varrimit të gruas Hamide Magashi, e vrarë të mërkurën mbrëma nga Sokoli në oborr të QKUK-së.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat