Bislimi raporton sot për dialogun dhe planin franko-gjerman

Aktuale

Bislimi raporton sot për dialogun dhe planin franko-gjerman

Më: 6 dhjetor 2022 Në ora: 07:20
Besnik Bislimi

Zëvendëskryeministri i parë, Besnik Bislimi, do të raportojë sot para deputetëve të Komisionit për Punë të Jashtme dhe Diasporë.

Bislimi para tyre do të raportojë lidhur me dialogun dhe planin franko-gjerman.

Raportimi i tij është paraparë të nis nga ora 13:00.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat