Pacolli: Nuk e kuptoj pse VV po e bllokon mocionin e opozitës

Aktuale

Pacolli: Nuk e kuptoj pse VV po e bllokon mocionin e opozitës

Më: 2 nëntor 2023 Në ora: 11:43
Behgjet Pacolli

Behgjet Pacolli ka thënë se nuk e kupton pse VV po e bllokon mocionin e opozitës për të diskutuar rreth kërkesave të minatorëve dhe policëve.

Ai ka pyetur se ku mbetet morali politik e premtimet.

“Katastrofë”, ka shkruar ai në Facebook.

“Nuk e kuptoj pse Vetëvendosje (shumica e kuvendit) bllokon mocionin e opozitës për të diskutuar rastet e minatorëve dhe policisë, në parlamentin e Kosovës. Ku mbetet morali politik, ku mbeten premtimet elektorale… katastrofë.”

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat