Gashi: VV ka dështuar, koha e LDK-së po vjen

Aktuale

Gashi: VV ka dështuar, koha e LDK-së po vjen

Nga: A.SH Më: 21 shkurt 2024 Në ora: 14:18
Arben Gashi

Në mungesë të kuorumit, mbledhja e Kryesisë së Kuvendit ka dështuar.

Kurse, deputeti i LDK-së, Arben Gashi ka thënë se dështimi i seancave plenare thekson se duhet rikthyer rendin parlamentar.

Sipas tij, VV ka dështuar në këtë pikë, dhe se koha e LDK-së po vjen.

Postimi i plotë:

Me 62 çështje (pika) ende pa u zgjidhur, kuvendi vazhdon te mbetet ne një periudhë sfiduese. Deshtimi i seancave plenare thekson nevojën për të rikthyer rendin parlamentar, VV ka deshtuar.

Koha e LDK-së po vjen.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat