Haradinaj uron kadetët e rinj: Policia e Kosovës është krenaria jonë

Aktuale

Haradinaj uron kadetët e rinj: Policia e Kosovës është krenaria jonë

Më: 18 prill 2024 Në ora: 11:52
Policia e Kosovës

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Ramush Haradinaj, u ka uruar rugëtim të mbarë policëve të rinj që diplomuan sot.

Ai është shprehur se me shërbimin e tyre, policia na nderon çdo ditë.

“Policia e Kosovës është krenaria jonë! Me shërbimin e tyre na nderon çdo ditë”.

“Rrugëtim të mbarë policëve të rinj që sot diplomuan dhe shumë suksese në karrierë”, ka thënë Haradinaj.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat