Debutim ëndërrash i Hardenit

Basketboll

Debutim ëndërrash i Hardenit

Më: 17 janar 2021 Në ora: 11:25
Debutim ëndërrash i Hardenit

Debutim ëndërrash i Hardenit në fitoren e Bruklinit!

Xhejms Harden ka shkëlqyer në debutimin e tij te Bruklin Nets në fitoren ndaj Orlando Mexhikut.

Harden e ka nisur aventurën e tij të re në mënyrë perfekte dhe ishte njëri nga lojtarët më të dalluar në debutimin e tij me Bruklin Nets, që fituan sfidën ndaj Orlando Mexhikut pran rezultatit 122-115. 

Harden, regjistroi triple-double në debutimin e tij, duke shnëuar 32 pikë, 12 kërcime dhe 14 asiste, duke  u bërë lojtari i parë në NBA, që regjistron triple-double në debutimin e tij.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat